Aktualności

28 października 2017
Szanowni Klienci!! przypominamy że w naszej ofercie znajdziecie również wysokiej klasy sprzęty Agd :) . Specjalnie dla Państwa uruchamiamy - w naszym salonie strefę aktywnego gotowania - na sprzętach Marki Miele.Pierwsze gotowanie już za nami :) , dziękujemy naszym Gościom za aktywny udział w kulinarnym pokazie :) Zapraszamy Państwa do odwiedzenia i zakupów w naszym salonie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:)
25 października 2017
Szanowni Klienci, przedstawiamy Państwu Unikatowy model Kuchni, którego wzornictwo opiera się na lekkim i dynamicznym systemie planowania przestrzeni.Kuchnia stanowi idealne połączenie profesjonalizmu zastosowanych form i domowego ciepła w oparciu o technologię i tradycję. Różnorodność zastosowanych materiałów wykończeniowych sprawia , że model ten będzie idealnym uzupełnieniem nowoczesnej lub klasycznej stylizacji wnętrza. Jak się Państwu podoba nasza propozycja - na taką aranżację przestrzeni kuchennej?(Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie kuchni)
21 października 2017
Nasza weekendowa propozycja dla Państwa, na niebanalny dodatek do każdego wnętrza.:) Przedstawiamy kolekcję wybranych, unikatowych wieszaków , dostępnych w różnych kształtach i wykończeniach. Stwórz oryginalne wnętrze z naszymi dodatkami.Skontaktuj się z nami już dziś, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:)
(kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)