Aktualności

18 października 2017
Szanowni Klienci!! dziś przedstawiamy Państwu kolejne wybrane NOWOŚCI produktowe. Fotele o oryginalnym kroju i ponadczasowych kształtach , dostępne w rożnych wykończeniach, z pewnością zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. To dziś nasza propozycja aranżacji .. na długie jesienne wieczory.. w Państwa domach.:) Zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w naszym salonie , chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
10 października 2017
Czy myśleli Państwo ostatnio o nowej kuchni? Mamy dla Państwa wyjątkową propozycję, ekspozycja czeka na Państwa w naszym salonie!
Kuchnia wykończona jest w innowacyjnym materiale o nazwie Fenix, z którego za pomocą ściereczki i żelazka możemy zniwelować powstałe podczas użytkowania zarysowania. Zachęcamy do obejrzenia i odwiedzenia naszego salonu, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. (Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
5 października 2017
Szanowni Klienci, dziś z serii naszych kolejnych Nowości -propozycja-na aranżację wnętrza w jadalni, salonie (idealna pod TV ) czy sypialni.Komoda której delikatna konstrukcja oparta została na metalowej smukłej ramie,występuje w czterech rożnych wymiarach oraz różnych wykończeniach.Niebanalna forma sprawia że produkt ten z pewnością będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.Jak się Państwu podoba? podzielcie się z nami Waszą opinią:) Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego Salonu , chętnie odpowiemy na Państwa Pytania!(kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)