Aktualności

14 czerwca 2017
Rozkładany, czy nierozkładany? Jaki model stołu widzą Państwo w swojej jadalni? 🙂

Nasza pierwsza propozycja to stół o eliptycznej podstawie, posiada zaawansowany technologicznie system automatycznego rozkładania . Dzięki płynnemu ruchowi metalowych ramion dwa przedłużenia stołu wysuwają się spod jednej krawędzi a urządzenie blokujące zapobiega przypadkowemu zamknięciu stołu. Podstawa wykonana jest ze sztywnego poliuretanu. Blat występuje w kilku różnych wykończeniach ( szkło hartowane w kolorze szarym, szkło hartowane transparentne, ceramika w kolorze szarym oraz ceramika w kolorze biały marmur.)

Druga propozycja, to prosty i solidny drewniany blat połączony z przezroczystą szklaną konstrukcją. Dzięki tak lekkiej kompozycji blat wydaje się unosić w powietrzu. Trzy wykończenia blatu (orzech, ciemny lub naturalny dąb) dają możliwość personalizacji produktu.

Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły
( kliknij na ten tekst i zobacz zdjęcie)
14 czerwca 2017
Szanowni Klienci!!! Informujemy że w dniach
OD 15 - 06 -2017 DO 18 - 06 - 2017r.
nasz salon będzie nieczynny prosimy Państwa
o planowanie zakupów w innym terminie
za utrudnienia przepraszamy!!!
zespół firmy: Tenero Design
9 czerwca 2017
Dobre wieści! Powiększamy swój zespół i serdecznie zapraszamy do współpracy! Poszukujemy osoby na stanowisko PROJEKTANT – SPRZEDAWCA (STAŁY ETAT).
Jesteś optymistycznie nastawiony do świata i ludzi? Znasz programy branżowe (CAD-DECOR, CAD-KUCHNIE, COREL), chcesz rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności? Wyślij nam swoje cv i umów się na spotkanie!
info@tenerodesign.pl
Tel: 42 632 14 21