Aktualności

23 listopada 2017
Szanowni Klienci zapraszamy na zakupy "BLACK FRIDAY" do naszego salonu :) .Przygotowujemy z tej okazji specjalne promocje i obniżki na wybrane produkty. Rabaty od 20 - do 50 % !!! Serdecznie Zapraszamy :)
22 listopada 2017
Pamiętacie Państwo zapowiedź - naszej kolejnej Nowości - prosto z Mediolanu,w jednym z wcześniejszych postów, informujemy że już dziś komoda do obejrzenia i zakupienia w naszym Salonie. Klasyka i elegancja- to jest to co lubimy najbardziej !!! Serdecznie Państwa zapraszamy chętnie odpowiemy na wszystkie pytania (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
18 listopada 2017
Szanowni Klienci przedstawiamy Państwu naszą włoską doskonałość
w sektorze techniki kuchennej, łączącą tradycję z innowacją w doskonałym
włoskim stylu - Markę Elleci - której produkty powstają w 100% we Włoszech
i są też tam atestowane. :) Produkcja obejmuje etap począwszy od projektu, materiałów i produktów poprzez wszystkie fazy procesu przemysłowego, wynikiem czego jest uzyskanie szerokiej gamy kolorów, materiałów, akcesoriów, adaptacja i kombinacja kolorystyczna pomiędzy pomieszczeniami i synchronizacja ich z innymi produktami typowo włoskiej produkcji. Jest to możliwe dzięki wysokim standardom jakości wypracowanym z konkretnym klientem i wymaganiami rynku.
Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z szeroka ofertą tych wyjątkowych produktów (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)