Aktualności

6 listopada 2017
Szanowni Klienci! na dobry początek tygodnia, :) prezentujemy lekką i funkcjonalną formę stolików kawowych.To kolejna z naszych ekspozycyjnych Nowości!! już dziś do obejrzenia i zakupienia w naszym salonie,serdecznie Państwa zapraszamy, chętnie udzielimy, wszystkich informacji.!!
2 listopada 2017
Szanowni Klienci, przed nami długie jesienne wieczory z dobrą lekturą :) Co powiecie Państwo na taką propozycję zabudowy bibliotecznej? Modułowe kompozycje dostępne w kilku rożnych konfiguracjach i wykończeniach.Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego salonu codziennie od poniedziałku - do piątku w godz. 10-18 oraz w soboty w godz 10-14 :)
28 października 2017
Szanowni Klienci!! przypominamy że w naszej ofercie znajdziecie również wysokiej klasy sprzęty Agd :) . Specjalnie dla Państwa uruchamiamy - w naszym salonie strefę aktywnego gotowania - na sprzętach Marki Miele.Pierwsze gotowanie już za nami :) , dziękujemy naszym Gościom za aktywny udział w kulinarnym pokazie :) Zapraszamy Państwa do odwiedzenia i zakupów w naszym salonie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:)