Aktualności

5 października 2017
Szanowni Klienci, dziś z serii naszych kolejnych Nowości -propozycja-na aranżację wnętrza w jadalni, salonie (idealna pod TV ) czy sypialni.Komoda której delikatna konstrukcja oparta została na metalowej smukłej ramie,występuje w czterech rożnych wymiarach oraz różnych wykończeniach.Niebanalna forma sprawia że produkt ten z pewnością będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.Jak się Państwu podoba? podzielcie się z nami Waszą opinią:) Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego Salonu , chętnie odpowiemy na Państwa Pytania!(kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
28 września 2017
Szanowni Klienci zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi nowościami produktowymi. Tym razem niezbędne dopełnienie każdego wnętrza - oryginalny dywan.
Już dziś, kilka wybranych modeli do obejrzenia na naszej ekspozycji. Gwarantujemy unikatowe wzory i kolory. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tych wyjątkowych produktów. (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
27 września 2017
Kiedy mówimy o kanapie większość z nas myśli o pojedynczym module, ale opcji jest o wiele więcej! Mamy dla Państwa wyjątkową kolekcję wielofunkcyjnych sof, które doskonale odnajdą się zarówno
w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach! Pojedyncza, czy narożnikowa? Gdzie chętniej by się Państwo rozsiedli? (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)