Aktualności

1 września 2017
Dzisiaj ciąg dalszy naszych świetlnych nowości! Przedstawiamy wszechstronną lampę, składającą się z kilku opraw świetlnych, której centralny punkt zasilania pozwala na rozmieszczenie elementów zgodnie z indywidualnym upodobaniem bliżej lub dalej siebie. Produkt do obejrzenia na naszej ekspozycji! Spersonalizujcie oświetlenie i zapoznajcie się Państwo z całą kolekcją naszych lamp! Zapraszamy do naszego salonu! ( Kliknij na tekst i zobacz i zdjęcie)
25 sierpnia 2017
Szanowni Klienci! Przypominamy o ciągłej zmianie ekspozycji w naszym salonie! Oto jedna z naszych perełek w kategorii ,,Światło"! Lampę prezentowaliśmy niedawno w jednym z facebookowych postów, a dzisiaj spieszymy poinformować, że produkt jest już dostępny na naszej ekspozycji! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zakupu!
23 sierpnia 2017
🆕Szanowni Klienci, wciąż powiększamy dla Was naszą ofertę! Już dziś na ekspozycji nowe kolekcje Szaf – idealnych do aranżacji w sypialni, czy w holu wejściowym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z kolejnymi Nowościami!(Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie.)