Aktualności

28 września 2017
Szanowni Klienci zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi nowościami produktowymi. Tym razem niezbędne dopełnienie każdego wnętrza - oryginalny dywan.
Już dziś, kilka wybranych modeli do obejrzenia na naszej ekspozycji. Gwarantujemy unikatowe wzory i kolory. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tych wyjątkowych produktów. (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
27 września 2017
Kiedy mówimy o kanapie większość z nas myśli o pojedynczym module, ale opcji jest o wiele więcej! Mamy dla Państwa wyjątkową kolekcję wielofunkcyjnych sof, które doskonale odnajdą się zarówno
w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach! Pojedyncza, czy narożnikowa? Gdzie chętniej by się Państwo rozsiedli? (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
26 września 2017
🆕 Kolejna włoska nowość na naszej ekspozycji! Przedstawiamy wybrane modele z serii lekkich designerskich opraw kompaktowych: kinkiet, lampa wisząca oraz pierścień świetlny. Każda z lamp ze względu na formę i wymiar czyni go idealnym do użytku w każdym wnętrzu. :)
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania! (Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)