Aktualności

9 września 2017
Lustereczko powiedz przecie...:) Dzisiaj mamy dla Państwa wyjątkową propozycję, duże prostokątne ,,zwierciadło” – niezbędny dodatek do każdego wnętrza! Zaawansowana technologia obróbki szkła sprawia, że lustro w całości wykonane jest z jednego materiału, co zwiększa jego powierzchnię odbijającą i nadaje mu indywidualny charakter.
Stwórz spektakularne tło w salonie lub sypialni swojego domu!
Już dziś zapraszamy do naszego salonu! Obiecujemy, że zakochają się Państwo w lustrzanym odbiciu! (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
5 września 2017
Dla miłośników relaksu w domowym zaciszu przedstawiamy elegancką
i niebanalną zabudowę pod telewizor lub formę ukrytego za frontami barku. Produkt już dziś do obejrzenia na naszej ekspozycji.
A co Państwo ukryliby w takiej skrytce? :)
Czekamy na Was w naszym salonie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
1 września 2017
Dzisiaj ciąg dalszy naszych świetlnych nowości! Przedstawiamy wszechstronną lampę, składającą się z kilku opraw świetlnych, której centralny punkt zasilania pozwala na rozmieszczenie elementów zgodnie z indywidualnym upodobaniem bliżej lub dalej siebie. Produkt do obejrzenia na naszej ekspozycji! Spersonalizujcie oświetlenie i zapoznajcie się Państwo z całą kolekcją naszych lamp! Zapraszamy do naszego salonu! ( Kliknij na tekst i zobacz i zdjęcie)