Aktualności

25 sierpnia 2017
Szanowni Klienci! Przypominamy o ciągłej zmianie ekspozycji w naszym salonie! Oto jedna z naszych perełek w kategorii ,,Światło"! Lampę prezentowaliśmy niedawno w jednym z facebookowych postów, a dzisiaj spieszymy poinformować, że produkt jest już dostępny na naszej ekspozycji! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i zakupu!
23 sierpnia 2017
🆕Szanowni Klienci, wciąż powiększamy dla Was naszą ofertę! Już dziś na ekspozycji nowe kolekcje Szaf – idealnych do aranżacji w sypialni, czy w holu wejściowym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i zapoznania się z kolejnymi Nowościami!(Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie.)
18 sierpnia 2017
Stoliczku, nakryj się! Poszukują Państwo stołu na każdą okazję? Mamy taki model specjalnie dla Was! Wszechstronny, wielofunkcyjny idealny do salonów, saloników lub jadalni.Konstrukcja wykonana z metalu, blat ze szkła hartowanego w wybranym z palety kolorze.
Wystarczy zaledwie kilka ruchów ( regulacja w 7 pozycjach ), by stolik zamienił się w stół dla 6 a nawet 8 osób, idealny na rodzinne spotkania! :)
Już dziś do obejrzenia w naszym salonie! Czekamy na Państwa! (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)