Aktualności

12 lipca 2017
Szanowni Klienci dzisiaj z serii włoskich nowości Mediolan 2017, nasza propozycja na aranżację przestrzeni jadalni, salonu lub sypialni w Państwa domach! :)
Poniżej prezentujemy dwa modele komód w dwojakim wykończeniu: pikowana miękka skóra oraz mocny designerski wzór geometryczny wytłoczony na froncie z poliuretanu.
Każda z wybranych propozycji ze względu na oryginalność zastosowanych materiałów z pewnością będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.
Która z nich bardziej przypadła Państwu go gustu? Podzielcie się z nami Waszą opinią. :)
Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu, gdzie z przyjemnością odpowiemy na Wszystkie pytania.(Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
10 lipca 2017
Szanowni Klienci , poszukując wciąż nowych rozwiązań do Państwa wnętrz, prezentujemy dziś designerską koncepcję - architektoniczną - drzwi przesuwnych, pozwalającą na oddzielenie kilku rożnych przestrzeni w tym samym domu.Wyjątkowa uniwersalność - przedstawionego systemu , mnogość wykończeń i wymiarów sprawia że drzwi te są zawsze"szyte na miarę" aby móc idealnie dostosować się do każdego wnętrza.
Po więcej informacji zapraszamy do naszego Salonu , gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. ( kliknij na ten tekst i zobacz zdjęcie)
5 lipca 2017
Drodzy Klienci, czy zastanawiacie się nad zmianą oświetlenia? Nasza dzisiejsza propozycja na rozświetlenie Państwa wnętrz to wyjątkowa, designerska kolekcja ręcznie robionych lamp. Unikatowe kształty, wyrafinowane kolory i różne wielkości nadadzą niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu. Poniżej prezentujemy dwie kompozycje oświetlenia w wykończeniach: szkło malowane i metalizowane.
Która bardziej przypadła Państwu do gustu?(Kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)