Aktualności

19 kwietnia 2019
Targi w Mediolanie - Stół z tłoczoną lakierowaną podstawą
Targi w Mediolanie - Stół z tłoczoną lakierowaną podstawą
Targi w Mediolanie - Stół z tłoczoną lakierowaną podstawą
Szanowni Klienci, przedstawiamy Państwu pierwsze asortymentowe Nowości po tegorocznych targach w Mediolanie ... odsłona pierwsza : Stół z tłoczoną lakierowaną podstawą w 3 wybranych kolorach oraz kilku różnych wykończeniach blatu. Skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie szczegóły - tego wyjątkowego produktu :) Gorąco polecamy!!!
10 stycznia 2019
Zabudowa biblioteczna - regał modułowy
Zabudowa biblioteczna - regał modułowy
Zabudowa biblioteczna - regał modułowy
Szanowni Klienci oto nasza dzisiejsza propozycja na aranżację
przestrzeni pod zabudowę biblioteczną - regał modułowy z ramą ze stali lakierowanej na wybrany kolor : biały czarny lub grafit kolor półki drewnianej do wyboru : w odcieniu orzech Canaletto ciemny dąb lub drewno malowane na biało lub grafit. Regał już dziś do obejrzenia i zakupienia w naszym Salonie serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu , chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. (kliknij tekst i zobacz zdjęcie)
16 września 2019
Szanowni Klienci - czy pamiętacie zapowiedź naszych ekspozycyjnych Nowości o których mówiliśmy w czerwcowych postach? Informujemy że Sofa już dziś powiększyła naszą asortymentową ofertę - do obejrzenia i zakupienia w naszym Salonie. :) Odwiedź lub skontaktuj się z Nami i odkryj wszystkie szczegóły tego wyjątkowego produktu.Gorąco polecamy!!!( kliknij na tekst i zobacz na zdjęcie)
16 września 2019
Zjawiskowy i przyciągający uwagę Fotel obrotowy OVERDRIVE JUŻ DZIŚ NA NASZEJ EKSPOZYCJI - nie mogliśmy się powstrzymać, żeby jeszcze raz o nim nie przypomnieć. :) Dynamiczna przypominająca diament forma , czerpie inspiracje ze świata fantasy, rezultatem jest atrakcyjny, niezbędny przedmiot o silnym charakterze. Gorąco Państwu polecamy!!!! :)( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
29 października 2018
Z początkiem tygodnia dzielimy się z Państwem, naszymi nowościami
ekspozycyjnymi... dziś propozycja na aranżację - magicznego miejsca
w każdym domu - Jadalni. Mocna designerska metalowa podstawa w połączeniu
z oryginalną formą blatu sprawią że produkt będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Stół do obejrzenia i zakupienia już dziś w naszym salonie, serdecznie zapraszamy do kontaktu chętnie udzielimy szczegółowych informacji. :)
( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
  • Strony:
  • 1
  • 2
  • 3