Aktualności

14 czerwca 2017
Rozkładany, czy nierozkładany? Jaki model stołu widzą Państwo w swojej jadalni? 🙂

Nasza pierwsza propozycja to stół o eliptycznej podstawie, posiada zaawansowany technologicznie system automatycznego rozkładania . Dzięki płynnemu ruchowi metalowych ramion dwa przedłużenia stołu wysuwają się spod jednej krawędzi a urządzenie blokujące zapobiega przypadkowemu zamknięciu stołu. Podstawa wykonana jest ze sztywnego poliuretanu. Blat występuje w kilku różnych wykończeniach ( szkło hartowane w kolorze szarym, szkło hartowane transparentne, ceramika w kolorze szarym oraz ceramika w kolorze biały marmur.)

Druga propozycja, to prosty i solidny drewniany blat połączony z przezroczystą szklaną konstrukcją. Dzięki tak lekkiej kompozycji blat wydaje się unosić w powietrzu. Trzy wykończenia blatu (orzech, ciemny lub naturalny dąb) dają możliwość personalizacji produktu.

Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły
( kliknij na ten tekst i zobacz zdjęcie)
5 czerwca 2017
Calligaris
Calligaris
Calligaris
Szanowni Klienci!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową markę Calligaris – jeden z naszych włoskich bestsellerów. Firma w swojej ofercie posiada pełen asortyment mebli oraz unikatowych dodatków do wnętrz. Mnogość materiałów i wykończeń
pozwala na zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych gustów i
indywidualnych potrzeb.
Tylko w czerwcu, wyjątkowa promocja na wybrane modele. Serdecznie
zapraszamy do naszego salonu.((kliknij na ten tekst i dowiedz się więcej)
25 kwietnia 2017
Czy myśleli Państwo ostatnio o nowej kuchni? Mamy dla Państwa wyjątkową propozycję, ekspozycja czeka na Państwa w naszym salonie!
Kuchnia wykończona jest w innowacyjnym materiale o nazwie Fenix, z którego za pomocą ściereczki i żelazka możemy zniwelować powstałe podczas użytkowania zarysowania. Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego Facebook-a oraz naszego salonu, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.(Kliknij na ten tekst i zobacz zdjęcie - Kuchni)