Aktualności

16 września 2019
Szanowni Klienci - czy pamiętacie zapowiedź naszych ekspozycyjnych Nowości o których mówiliśmy w czerwcowych postach? Informujemy że Sofa już dziś powiększyła naszą asortymentową ofertę - do obejrzenia i zakupienia w naszym Salonie. :) Odwiedź lub skontaktuj się z Nami i odkryj wszystkie szczegóły tego wyjątkowego produktu.Gorąco polecamy!!!( kliknij na tekst i zobacz na zdjęcie)
16 września 2019
Zjawiskowy i przyciągający uwagę Fotel obrotowy OVERDRIVE JUŻ DZIŚ NA NASZEJ EKSPOZYCJI - nie mogliśmy się powstrzymać, żeby jeszcze raz o nim nie przypomnieć. :) Dynamiczna przypominająca diament forma , czerpie inspiracje ze świata fantasy, rezultatem jest atrakcyjny, niezbędny przedmiot o silnym charakterze. Gorąco Państwu polecamy!!!! :)( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
29 października 2018
Z początkiem tygodnia dzielimy się z Państwem, naszymi nowościami
ekspozycyjnymi... dziś propozycja na aranżację - magicznego miejsca
w każdym domu - Jadalni. Mocna designerska metalowa podstawa w połączeniu
z oryginalną formą blatu sprawią że produkt będzie idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Stół do obejrzenia i zakupienia już dziś w naszym salonie, serdecznie zapraszamy do kontaktu chętnie udzielimy szczegółowych informacji. :)
( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
23 października 2018
Szanowni Klienci, przedstawiamy nową odsłonę naszej ulubionej konsoli Westin tym razem w wykończeniu podstawy : STAL SZCZOTKOWANA - W KOLORZE BRĄZ Jak się Państwu podoba? :) Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w naszym Salonie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!! ( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
12 października 2018
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!
POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
PROJEKTANT-SPRZEDAWCA ( - STAŁY ETAT - )JESTEŚ OPTYMISTYCZNIE NASTAWIONY DO SWIATA I LUDZI ?ZNASZ PROGRAMY BRANŻOWE ( CAD-DECOR, CAD-KUCHNIE,COREL)? CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I DOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI? WYŚLIJ NAM SWOJE CV I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE: info@tenerodesign.pl tel 42 632 14 21