Aktualności

23 października 2018
Szanowni Klienci, przedstawiamy nową odsłonę naszej ulubionej konsoli Westin tym razem w wykończeniu podstawy : STAL SZCZOTKOWANA - W KOLORZE BRĄZ Jak się Państwu podoba? :) Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w naszym Salonie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!! ( kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
12 października 2018
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!
POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
PROJEKTANT-SPRZEDAWCA ( - STAŁY ETAT - )JESTEŚ OPTYMISTYCZNIE NASTAWIONY DO SWIATA I LUDZI ?ZNASZ PROGRAMY BRANŻOWE ( CAD-DECOR, CAD-KUCHNIE,COREL)? CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I DOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI? WYŚLIJ NAM SWOJE CV I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE: info@tenerodesign.pl tel 42 632 14 21
10 października 2018
Idealnym dopełnieniem salonu - jest niepowtarzalny detal - przedstawiamy dziś Państwu komodę, która dzięki swojej unikatowej strukturze i otwartym półkom może być dostawiona do ściany jak i stać wewnątrz pomieszczenia. Centralne drzwi - są elementem mobilnym, dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania. Łatwe łączenie z dodatkami takimi jak kredensy, konsole, stoły z tej samej kolekcji,odzwierciedlają nowoczesny i minimalistyczny design - produktu.Gorąco polecamy!!! (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)