Aktualności

10 października 2018
Idealnym dopełnieniem salonu - jest niepowtarzalny detal - przedstawiamy dziś Państwu komodę, która dzięki swojej unikatowej strukturze i otwartym półkom może być dostawiona do ściany jak i stać wewnątrz pomieszczenia. Centralne drzwi - są elementem mobilnym, dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania. Łatwe łączenie z dodatkami takimi jak kredensy, konsole, stoły z tej samej kolekcji,odzwierciedlają nowoczesny i minimalistyczny design - produktu.Gorąco polecamy!!! (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
4 października 2018
Szanowni Klienci przedstawiamy dziś innowacyjny i funkcjonalny system
projektowania - światła we wnętrzu. Trzy różne typy źródeł światła - biała szklana kula,cylindryczny reflektor oraz czarny płaski odbłyśnik - to modułowy projekt, który nada wyjątkowości estetycznej bardzo dużym środowiskom publicznym ale też małym przestrzeniom w domach jednorodzinnych, apartamentach Itp. Produkt dostępny w naszej ofercie asortymentowej . Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły tej wyjątkowej kolekcji. (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
15 września 2018
Podstawą dobrze zaplanowanego wnętrza - jest Światło,oto nasza dzisiejsza propozycja na oryginalny" produkt " do Państwa wnętrz.
Regulowana lampa ścienna - z wytłaczaną lakierowaną stalową ramą i wbudowanym światłem ledowym. Niebanalna forma, oryginalny design z pewnością - zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta...i oczekiwania .. Gorąco polecamy :) (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)