Aktualności

4 października 2018
Szanowni Klienci przedstawiamy dziś innowacyjny i funkcjonalny system
projektowania - światła we wnętrzu. Trzy różne typy źródeł światła - biała szklana kula,cylindryczny reflektor oraz czarny płaski odbłyśnik - to modułowy projekt, który nada wyjątkowości estetycznej bardzo dużym środowiskom publicznym ale też małym przestrzeniom w domach jednorodzinnych, apartamentach Itp. Produkt dostępny w naszej ofercie asortymentowej . Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły tej wyjątkowej kolekcji. (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
15 września 2018
Podstawą dobrze zaplanowanego wnętrza - jest Światło,oto nasza dzisiejsza propozycja na oryginalny" produkt " do Państwa wnętrz.
Regulowana lampa ścienna - z wytłaczaną lakierowaną stalową ramą i wbudowanym światłem ledowym. Niebanalna forma, oryginalny design z pewnością - zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta...i oczekiwania .. Gorąco polecamy :) (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
31 sierpnia 2018
Na koniec tygodnia przedstawiamy Państwu Sofę której kształty i różne formy łączą wąskie,szerokie, wysokie i niskie ramiona, tylne poduszki,narożne elementy, szezlongi i akcesoria.Rezultatem jest wielobarwny obraz architektoniczny o kosmopolitycznym stylu,który spełni najbardziej złożone wymagania najbardziej wyrafinowanych gustów i indywidualnych potrzeb. Sofa wyraża wolność bez kompromisów a jej różnorodność staje się wartością dodaną...Gorąco polecamy (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)