Aktualności

4 lipca 2018
Designerska SOFA
Designerska SOFA
Designerska SOFA
Szanowni Klienci , z przyjemnością przedstawiamy Państwu Designerską Sofę, która już dziś powiększyła naszą asortymentową ofertę. Odważna interpretacja estetycznego ideału w połączeniu z
wyjątkowością i pięknem - z pewnością zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta . Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły Gorąco polecamy!!
(kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
19 maja 2018
Szanowni Państwo !!!
jesteśmy uczestnikami ŁDF - tylko teraz na hasło „ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL” - każdy z naszych Klientów otrzyma 15% rabatu na
zakupy w Naszym Salonie. Promocja trwa od 19-05-2018 do 30-06-2018 . :) Serdecznie zapraszamy - Zespół Firmy Tenero Design (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
29 marca 2018
Szanowni Klienci, przedstawiamy nasze nowości produktowe, których zapowiedź publikowaliśmy we wcześniejszych postach. Stoły już dziś do obejrzenia i zakupienia w naszym Salonie , na "żywo" wyglądają jeszcze piękniej - gorąco polecamy!! Rozkładany- 1, czy nierozkładany - 2, jaki model stołu widzą Państwo w swojej jadalni? Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)