Aktualności

31 sierpnia 2018
Na koniec tygodnia przedstawiamy Państwu Sofę której kształty i różne formy łączą wąskie,szerokie, wysokie i niskie ramiona, tylne poduszki,narożne elementy, szezlongi i akcesoria.Rezultatem jest wielobarwny obraz architektoniczny o kosmopolitycznym stylu,który spełni najbardziej złożone wymagania najbardziej wyrafinowanych gustów i indywidualnych potrzeb. Sofa wyraża wolność bez kompromisów a jej różnorodność staje się wartością dodaną...Gorąco polecamy (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
4 lipca 2018
Designerska SOFA
Designerska SOFA
Designerska SOFA
Szanowni Klienci , z przyjemnością przedstawiamy Państwu Designerską Sofę, która już dziś powiększyła naszą asortymentową ofertę. Odważna interpretacja estetycznego ideału w połączeniu z
wyjątkowością i pięknem - z pewnością zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta . Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły Gorąco polecamy!!
(kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)
29 marca 2018
Szanowni Klienci, przedstawiamy nasze nowości produktowe, których zapowiedź publikowaliśmy we wcześniejszych postach. Stoły już dziś do obejrzenia i zakupienia w naszym Salonie , na "żywo" wyglądają jeszcze piękniej - gorąco polecamy!! Rozkładany- 1, czy nierozkładany - 2, jaki model stołu widzą Państwo w swojej jadalni? Skontaktuj się z nami i odkryj wszystkie szczegóły (kliknij na tekst i zobacz zdjęcie)