Kuchnia - Kalea

Wyprzedaż ekspozycji

Zestaw kuchenny to prestiżowym modelem kuchni CEZAR wyróżnia ją bardzo charakterystyczny cienki front 1,4 cm. Wysoka zabudowa do podwieszenia na ścianie i tu miejsce przeznaczone na chłodziarko – zamrażarkę , ciśnieniowy ekspres do kawy w zabudowie z szufladą Gourmet ( do podgrzewania ) lub piekarnik - do niszy 60 cm – wg. indywidualnych preferencji. Do zestawu należy też wyspa z dodatkowym blatem w formie podwyższonego stołu. Na wyspie przewidziano miejsce pod zmywarkę i zlewozmywak. Wyspa przykryta została blatem kwarcowym z Kolekcji Jaipur w kolorze Juniper. Zabudowa meblowa wykonana z płyty ekologicznej certyfikowanej IDROLEB. Fronty fornir w kolorze Brule oraz szafki z półkami otwartymi lakier – połysk kolor Melanzana. Otwieranie frontów uchwyty oraz system push- pull. CENA KATALOGOWA ZABUDOWY MEBLOWEJ : 85 500 pln/brutto CENA BLATU : 13 990 pln/brutto RAZEM : 99 490 pln/brutto PO RABACIE : 51. 000 pln/brutto ( CENA ZA ZABUDOWĘ MEBLOWĄ I BLATY )

Zestaw kuchenny to prestiżowym modelem kuchni CEZAR wyróżnia ją bardzo charakterystyczny cienki front 1,4 cm. Wysoka zabudowa do podwieszenia na ścianie i tu miejsce przeznaczone na chłodziarko – zamrażarkę , ciśnieniowy ekspres do kawy w zabudowie z szufladą Gourmet ( do podgrzewania ) lub piekarnik - do niszy 60 cm – wg. indywidualnych preferencji. Do zestawu należy też wyspa z dodatkowym blatem w formie podwyższonego stołu. Na wyspie przewidziano miejsce pod zmywarkę i zlewozmywak.
Wyspa przykryta została blatem kwarcowym z Kolekcji Jaipur w kolorze Juniper.

Zabudowa meblowa wykonana z płyty ekologicznej certyfikowanej IDROLEB.
Fronty fornir w kolorze Brule oraz szafki z półkami otwartymi lakier – połysk kolor Melanzana. Otwieranie frontów uchwyty oraz system push- pull.

CENA KATALOGOWA ZABUDOWY MEBLOWEJ : 85 500 pln/brutto
CENA BLATU : 13 990 pln/brutto
RAZEM : 99 490 pln/brutto

PO RABACIE : 51. 000 pln/brutto (CENA ZA ZABUDOWĘ MEBLOWĄ I BLATY)