Maison

Title Image

ETOILE

Home  /  Kuchnie  /  ETOILE

Etoile to model włoskiej kuchni klasycznej marki Cesar. Etoile to model z delikatnymi elementami klasyki, które w subtelny sposób podkreślają kunszt włoskiego klasycznego designu. Etoile na frontach może mieć zaaplikowane metalowe ozdoby w rogach ramki. Jest to model nadający się idealnie do romantycznego klasycznego wnętrza.

Występujące elementy klasyczne bardzo ocieplają wnętrze. Tak zwany „balkon” z otwartą półką, na którym można postawić garnki czy ładną zastawę pięknie otwiera się wyspę na salon.

Doskonałość tego modelu przejawia się w bogatej ilości elementów dekoracyjnych idealnie dopracowanych. Wszystko tworzy idealną całość.

Ciepła i przyjazna atmosfera modelu Etoile rozprzestrzenia się na jadalnię oraz salon, gdzie witryny oraz biblioteczki pięknie urządzają te wnętrza.

Zobacz galerię zdjęć kuchni Cesar Etoil

Zainteresowała Cię ta kuchnia? Napisz do nas lub zadzwoń.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tenero Design Piotr Luc z siedzibą w Łodzi, ul. Braterska 48 w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie i prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w przedmiocie zapytania oraz oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i Polityką cookies w serwisie tenero.pl

    Zobacz inne modele kuchni Cesar

    ELITE

    INTARSIO