Maison

Title Image

INTARSIO

Home  /  Kuchnie  /  INTARSIO

Model kuchni Intarsio marki Cesar jest stworzony dla miłośników efektu drewna w pomieszczeniach. Drewno sprawia że jest przytulnie i ciepło. Model kuchni Intarsio to wykorzystanie efektu drewna w bardzo przemyślany sposób, usłojenie frontów może być zarówno pionowe jak i poziome i dowolnie można to łączyć, dzięki czemu ta kuchnia nabiera kunsztu i designu.

Połączenie naturalnych surowców takich jak drewno i kamień, to motyw przewodni tego modelu kuchni. Możemy dobierać różne wzorce struktury w różnych wariantach kolorystycznych.

Naturalne fronty drewniane gdzie usłojenie pionowe rozkłada się naprzemiennie z usłojeniem poziomym tworzą ciekawą dla oka kompozycję. Tutaj często forma i kształt odbiegają od sztampowych układów.

Gra świateł dodatkowo podkreśla jakość użytych materiałów. Wieczorową porą model Intarsio może nabrać nowego jeszcze bardziej spektakularnego wymiaru. 

Zobacz galerię zdjęć kuchni Cesar Intarsio

Zainteresowała Cię ta kuchnia? Napisz do nas lub zadzwoń.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tenero Design Piotr Luc z siedzibą w Łodzi, ul. Braterska 48 w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie i prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w przedmiocie zapytania oraz oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i Polityką cookies w serwisie tenero.pl

    Zobacz inne modele kuchni Cesar

    ETOILE

    MAXIMA 2.2