Maison

Title Image

MAXIMA 2.2

Home  /  Kuchnie  /  MAXIMA 2.2

Maxima 2.2 to nowoczesny model kuchni włoskiej Cesar, który jest minimalistyczny i posiada prostą formę. W tej kuchni jedyną rzeczą, która Nas ogranicza to Nasza wyobraźnia. A funkcjonalność to jej drugie imię. Maxima 2.2 marki Cesar to wszechstronny i kreatywny system projektowania w dostępnych 90 wykończeniach. Uniwersalność systemu Cesar w kuchni Maxima 2.2 pozwala na tworzenie kompozycji wykraczających poza strefę kuchni.

Nowe nowoczesne otwarte szafki przestrzenne inspirowane latami 50-tymi sprawiają że wnętrze staje się lekkie ale jednocześnie nadają przestrzeni charakteru.

W modelu Maxima 2.2 Cesar pozwala Nam na stworzenie kompozycji, które wychodzą poza przestrzeń kuchenną tworząc jednocześnie z nią jedność.

Różnorodność materiałów, które są możliwe do wykonania poszczególnych płaszczyzn w tej kuchni sprawia że kuchnia jest wyjątkowa, indywidualna oraz spójna.

Zobacz galerię zdjęć kuchni Cesar Maxima 2.2

Zainteresowała Cię ta kuchnia? Napisz do nas lub zadzwoń.


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tenero Design Piotr Luc z siedzibą w Łodzi, ul. Braterska 48 w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie i prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w przedmiocie zapytania oraz oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i Polityką cookies w serwisie tenero.pl

    Zobacz inne modele kuchni Cesar

    INTARSIO

    N ELLE