Maison

Title Image

Blog

Home  /  Blog   /  Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu

Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu

Czy znasz już wszystkie najnowocześniejsze urządzenia AGD dostępne na rynku? Dzięki wielofunkcyjnym lodówkom, płytom indukcyjnym czy też piekarnikom, masz szansę znacznie ułatwić sobie wykonywanie codziennych obowiązków. Poznaj nasze propozycje nowoczesnych sprzętów, które świetnie odnajdą się w Twoim gospodarstwie domowym!

Płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem

Okap pozwala szybko pozbyć się zapachów podczas gotowania posiłków, ale wiele osób zapomina o jego włączeniu. Ponadto, zajmuje on w kuchni dodatkową przestrzeń, co w przypadku mniejszego wnętrza jest dużym utrudnieniem. Na szczęście dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym instalacja tego urządzenia nie jest już konieczna. Wystarczy zdecydować się na zastosowanie w swojej kuchni płyty indukcyjnej ze zintegrowanym okapem! To niezawodne urządzenie automatycznie oczyszcza powietrze po rozpoczęciu gotowania. Możesz zdecydować się na przykład na płytę indukcyjną z wyciągiem popularnej marki Miele, której dodatkowym atutem jest bardzo cicha praca. Zwróć uwagę, aby była ona wyposażona w automatyczną regulację stopni dmuchawy. Polecamy urządzenia z czterema strefami grzejnymi, dostosowane do pracy w otwartym obiegu. Na pewno szybko docenisz funkcjonalność takiej płyty, a codzienne gotowanie stanie się bardziej komfortowe.

 

Piekarnik w nowoczesnej odsłonie

Jeśli chcesz ułatwić sobie przygotowywanie posiłków, zastanów się także nad wyborem odpowiedniego piekarnika. Świetnym rozwiązaniem będzie urządzenie z wyświetlaczem tekstowym, pieczeniomierzem i czyszczeniem pirolitycznym. Dzięki automatycznym programom bez problemu dostosujesz temperaturę i czas pieczenia do przygotowanego dania. Wśród propozycji wyposażonych w tego typu rozwiązania warto wyróżnić piekarnik Miele H 7262 BP, który ma pojemność aż 76 litrów na 5 poziomach. Ciekawym rozwiązaniem jest także urządzenie dodatkowo wyposażone w kamerę w komorze gotowania – dzięki niej zyskasz pełną kontrolę nad pieczonymi potrawami.

 

Nowoczesne lodówki z dodatkowymi funkcjonalnościami

Czy wiesz, że nowoczesna lodówka lub zmywarka wcale nie musi mieć uchwytów? Wystarczy zdecydować się na urządzenie otwierające się na… pukanie! Takie produkty ma w swojej ofercie renomowana marka Liebherr i szybko podbiły one serca wielu amatorów nowatorskich rozwiązań. Możesz postawić na lodówkę otwieraną nie tylko pukaniem, ale także poleceniem głosowym. Prędkość i kąt otwierania zależy od Ciebie – z łatwością ustawisz kluczowe parametry za pomocą dedykowanej aplikacji. Chłodziarki z opcją AutoDoor mają także wiele innych przydatnych funkcjonalności. Warto wspomnieć chociażby o dotykowym wyświetlaczu, przegródce IceTower z zapasem kostek lodu czy o systemie SoftSystem, który gwarantuje prawie bezgłośne otwieranie i zamykanie drzwi lodówki.

Wprowadź do swojego domu nowoczesne rozwiązania, dzięki którym takie czynności, jak gotowanie czy pieczenie będą znacznie przyjemniejsze. Postaw na urządzenia renomowanych marek, jak Miele czy Liebherr, które są liderem w tworzeniu wielofunkcyjnych sprzętów AGD.